Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Stiahnuť PDF

V súbore, ktorý si môžete stiahnuť, nájdete ukážky spôsobov tvorby hodnoty rozdelené do štyroch skupín. Každá skupina je zameraná na inú oblasť tvorby hodnoty, pričom v každej z nich je na ukážku uvedených 8 spôsobov, teda spolu 32. Počas tréningov, ktoré som počas 15 rokov absolvoval so stovkami zamestancov v 7 firmách v Európe, Ázii a Južnej Amerike som identifikoval zatiaľ 81 rôznych spôsobov tvorby hodnoty. Tento počet nie je konečný, pretože tieto spôsoby definujú sami účastníci tréningov a z času na čas ma vždy niekto prekvapí niečím novým, čo ona alebo on vníma ako pridanú hodnotu. Účastníci tréningu trávia väčšinu času v roli zákazníka, a preto sú to oni, kto rozhoduje o tom, čo vnímajú ako pridanú hodnotu.
Ak Vás táto téma zaujala a chcete sa dozvedieť viac, budem rád, ak mi zavoláte na 0911 416 467 alebo napíšete na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript..

Sepcial Promotion

Košalko Consulting s.r.o. (KC) sa zaväzuje chrániť Vaše súkromie. KC považuje všetky informácie o Vašej osobe za prísne dôverné. Vaše údaje nepredávame, nevymieňame ani neposkytujeme iným firmám. Neuchovávame žiadne osobné údaje s výnimkou prípadov, kedy vedome a cielene takéto informácie poskytnete.

Využívaním našej stránky súhlasíte s tým, aby sme tieto informácie zbierali a využívali pre potreby našej firmy. Tieto zásady môžu byť aktualizované. V prípade aktualizácie bude aktualizovaná verzia zverejnená na tejto stránke, aby ste vedeli, aké informácie zhromažďujeme a ako ich môžme využívať. KC môže poskytnúť údaje o navštevovanosti našej stránky ako i podobné informácie tretej strane, avšak tieto údaje nebudú obsahovať žiadne osobné údaje.
Volajte+421 911 416 467
Píšteivan.kosalko@kosalko.com
Stretnime sa v starobylej Nitrealebo priamo u vás