Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Stiahnuť PDF

V súbore, ktorý si môžete stiahnuť, nájdete ukážky spôsobov tvorby hodnoty rozdelené do štyroch skupín. Každá skupina je zameraná na inú oblasť tvorby hodnoty, pričom v každej z nich je na ukážku uvedených 8 spôsobov, teda spolu 32. Počas tréningov, ktoré som počas 15 rokov absolvoval so stovkami zamestancov v 7 firmách v Európe, Ázii a Južnej Amerike som identifikoval zatiaľ 81 rôznych spôsobov tvorby hodnoty. Tento počet nie je konečný, pretože tieto spôsoby definujú sami účastníci tréningov a z času na čas ma vždy niekto prekvapí niečím novým, čo ona alebo on vníma ako pridanú hodnotu. Účastníci tréningu trávia väčšinu času v roli zákazníka, a preto sú to oni, kto rozhoduje o tom, čo vnímajú ako pridanú hodnotu.
Ak Vás táto téma zaujala a chcete sa dozvedieť viac, budem rád, ak mi zavoláte na 0911 416 467 alebo napíšete na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript..

Sepcial Promotion


Ivan mi cez koučing pomohol pochopiť skutočnú hĺbku mojich silných stránok. Dal mi niekoľko veľmi praktických rád, ako ich využívať v svoj prospech. Vďaka jeho vedeniu som pochopila, ako práve využitím svojich kvalít v podobe silných stránok dokážem nielen efektívnejšie riešiť najmä pracovné úlohy, ale aj posúvať svoj každodenný život. Vytiahol z mojej duše skryté poklady a skutočne ma inšpiroval s odhodlaním kráčať na ceste za svojím poslaním.

Daniela Trudičová
relationship manager,
Slovenská sporiteľňa, a.s.


Keby som mala pomenovať len jedinú vec, ktorá sa mi na Ivanovom vedení páči, tak by som povedala: jeho pozitívny prístup. Nezameriava sa prioritne na nedostatky a nepoukazuje na to, ako by to nemalo byť. Práve naopak. Hľadá pozitíva a prednosti osobnosti a ich rozvíjaním pomáha v posúvaní sa vpred. Ukazuje nám rôzne možnosti, ako robiť veci zmysluplnejšie a nechá na nás, aby sme si vybrali tú, ktorá je pre nás najvhodnejšia.”

Martina Sýkorská
Finance, Controlling & IT Manager
Freudenberg Filtration Technologies Slovensko


Ivo priniesol do našej firmy nový pohľad na ľudský potenciál skrývajúci sa vo forme talentov v každom z nás. Umožnil nám hlbšie spoznať naše silné, ale aj slabé stránky a ukázal nám, ako ich treba ďalej rozvíjať a zdokonaľovať. Rovnako to pomohlo vzájomne sa spoznať v rámci tímu, podstatne lepšie využiť potenciál každého z nás, neočakávať od kolegov zázraky, ak sú hlbšie ukryté... ????

Oceňujeme jeho bezprostredný, otvorený prístup a atmosféru vzájomnej dôvery, ktoré v spojení s jeho profesionalitou viedli k tomu, že assessment prebehol formou priateľskej konverzácie. S Ivanovým koučingom počítame aj v budúcnosti pri ďalšom rozvoji a optimalizácii chodu našej firmy.

Igor Kočiš
CEO, GA Drilling, a.s.


Volajte+421 911 416 467
Píšteivan.kosalko@kosalko.com
Stretnime sa v starobylej Nitrealebo priamo u vás