Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Stiahnuť PDF

V súbore, ktorý si môžete stiahnuť, nájdete ukážky spôsobov tvorby hodnoty rozdelené do štyroch skupín. Každá skupina je zameraná na inú oblasť tvorby hodnoty, pričom v každej z nich je na ukážku uvedených 8 spôsobov, teda spolu 32. Počas tréningov, ktoré som počas 15 rokov absolvoval so stovkami zamestancov v 7 firmách v Európe, Ázii a Južnej Amerike som identifikoval zatiaľ 81 rôznych spôsobov tvorby hodnoty. Tento počet nie je konečný, pretože tieto spôsoby definujú sami účastníci tréningov a z času na čas ma vždy niekto prekvapí niečím novým, čo ona alebo on vníma ako pridanú hodnotu. Účastníci tréningu trávia väčšinu času v roli zákazníka, a preto sú to oni, kto rozhoduje o tom, čo vnímajú ako pridanú hodnotu.
Ak Vás táto téma zaujala a chcete sa dozvedieť viac, budem rád, ak mi zavoláte na 0911 416 467 alebo napíšete na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript..

Sepcial Promotion

Využívaním tejto stránky (http://www.kosalko.com) súhlasíte s podmienkami používania tak, ako sú definované na tejto stránke. Okrem toho sa vzdávate voči nám (Košalko Consulting s.r.o.) náhrady za akúkoľvek škodu, ktorá by Vám mohla vzniknúť na základe súhlasu s týmito podmienkami. Ďalším používaním tejto stránky týmto akceptujete nižšie uvedené podmienky teraz ako i kedykoľvek v budúcnosti. V prípade právnych sporov platia zákony Slovenskej republiky.

Zodpovednosť prevádzkovateľa za užívanie stránky návštevníkom

Prevádzkovateľ nezodpovedá za akékoľvek hmotné či nehmotné škody vzniknuté v súvislosti s použitím alebo zneužitím informácií uverejnených na tejto stránke. Všetky informácie na stránke sú poskytované pri najlepšom vedomí a svedomí prevádzkovateľa (Košalko Consulting s.r.o.), ktorý nenesie zodpovednosť za ich aktuálnosť, úplnosť či technickú presnosť. Prevádzkovateľ rovnako nezodpovedá za žiadne škody alebo vírusy, ktoré môžu napadnúť váš počítač alebo iný majetok v dôsledku vášho prístupu, použitia alebo prezerania si tejto stránky, alebo vášho zavedenia materiálov, dát, textu, obrázkov, obrazu alebo zvuku z tejto stránky do vášho počítača. Prevádzkovateľ stránky neručí za prípadné nepresnosti a chyby v obsahu a nezodpovedá za prípadné škody spôsobené použitím akýchkoľvek informácií na tejto stránke.

Autorské práva

Ak nie je uvedené inak, autorské práva k obsahu tejto stránky sú majetkom prevádzkovateľa. Všetok obsah týchto stránok vrátane textov, dokumentov, web dizajnu, odporúčaní, technických náčrtov, grafiky, ilustrácií a usporiadanie súborov je chránený autorským právom. Tieto materiály sa môžu používať výhradne na osobné a nekomerčné účely. Prevádzkovateľ sa v prípade porušenia bude domáhať svojich práv prostredníctvom všetkých oprávnených prostriedkov, súdnu cestu nevynímajúc.

Právo zmeny stránky

Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo stránku a informácie na nej uvedené upravovať alebo meniť bez predchádzajúceho upozornenia.

Volajte+421 911 416 467
Píšteivan.kosalko@kosalko.com
Stretnime sa v starobylej Nitrealebo priamo u vás