Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Stiahnuť PDF

V súbore, ktorý si môžete stiahnuť, nájdete ukážky spôsobov tvorby hodnoty rozdelené do štyroch skupín. Každá skupina je zameraná na inú oblasť tvorby hodnoty, pričom v každej z nich je na ukážku uvedených 8 spôsobov, teda spolu 32. Počas tréningov, ktoré som počas 15 rokov absolvoval so stovkami zamestancov v 7 firmách v Európe, Ázii a Južnej Amerike som identifikoval zatiaľ 81 rôznych spôsobov tvorby hodnoty. Tento počet nie je konečný, pretože tieto spôsoby definujú sami účastníci tréningov a z času na čas ma vždy niekto prekvapí niečím novým, čo ona alebo on vníma ako pridanú hodnotu. Účastníci tréningu trávia väčšinu času v roli zákazníka, a preto sú to oni, kto rozhoduje o tom, čo vnímajú ako pridanú hodnotu.
Ak Vás táto téma zaujala a chcete sa dozvedieť viac, budem rád, ak mi zavoláte na 0911 416 467 alebo napíšete na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript..

Sepcial Promotion

Certifikáty


Strategy

Certified Strategy Management Officer

SMC Strategy Management Certification Program je tréning poskytovaný mimoriadne skúseným tímom, ktorý je priamo napojený na zakladateľa v súčasnosti najuznávanejšieho systému strategického riadenia, Prof. Roberta Kaplana z Harvardskej univerzity. Tréneri čerpajú zo skúseností získaných zo spolupráce so špičkovými firmami na štyroch kontinentoch.
   
PERE

PERE

Program PERE bol príležitosťou oboznámenia sa s japonskými špecifikami riadenia firiem. Jeho súčasťou boli exkurzie a následné diskusie s manažérmi vo firmách ako Toyota a Sharp. Program bol ukončený projektom, v ktorom bol akcentovaný japonský prístup k dosiahnutiu nekompromisnej kvality výrobkov.
   
Six Sigma

Six Sigma

Six Sigma tréning šampiónov bol zameraný na prípravu top manažérov zodpovedných za implementáciu programu zlepšovania procesov metodikou Six Sigma. Air Academy Associates patrí k špičkovým americkým poradenským firmám, ktoré pôsobili, resp. pôsobia o.i. vo firmách a organizáciách ako Apple, Boeing, Bose, GE, GlaxoSmithKline, Hyundai, Intel, KIA, Kraft General Foods, Mazda, Microsoft, NASA, Ritz-Carlton, Samsung, Shell, Sony, United States Air Force, UPS a Xerox. Nesmierne si vážim, že som mohol absolvovať tréning s výkonným riaditeľom Richardom C. Murrowom, ktorý počas svojho pôsobenia v GE Mortgage Services, Inc. významne prispel k úspechu programu Six Sigma vedenému Jackom Welchom.


Ocenenia


Ocenenie Osobnosť personálneho manažmentu

Riadenie ľudských zdrojov patrilo pre mňa vždy medzi najväčšie priority. Manažér môže byť totiž úspešný iba vtedy, keď má okolo seba schopný tím. Spôsob, ako som ho budoval, zaujal i porotu súťaže o osobnosť personálneho manažmentu.

link: http://www.hrgold.sk/?s=cena99
   

Ocenenie projektu Interný koučing na podporu angažovanosti zamestnancov kategórie R

K tomuto nápadu ma priviedol jeden z princípov manažmentu talentov, ktorý hovorí o tom, že najviac pozornosti treba venovať najlepším zamestnancom. Inovatívnym prvkom projektu bolo koučovanie zamestnancov kategórie R, keďže s koučingom sa možno stretnúť väčšinou u manažérskych pozícií.
Viac sa o projekte môžete dozvedieť tu

link: http://www.hrgold.sk/?s=cena09
   
Volajte+421 911 416 467
Píšteivan.kosalko@kosalko.com
Stretnime sa v starobylej Nitrealebo priamo u vás