Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Stiahnuť PDF

V súbore, ktorý si môžete stiahnuť, nájdete ukážky spôsobov tvorby hodnoty rozdelené do štyroch skupín. Každá skupina je zameraná na inú oblasť tvorby hodnoty, pričom v každej z nich je na ukážku uvedených 8 spôsobov, teda spolu 32. Počas tréningov, ktoré som počas 15 rokov absolvoval so stovkami zamestancov v 7 firmách v Európe, Ázii a Južnej Amerike som identifikoval zatiaľ 81 rôznych spôsobov tvorby hodnoty. Tento počet nie je konečný, pretože tieto spôsoby definujú sami účastníci tréningov a z času na čas ma vždy niekto prekvapí niečím novým, čo ona alebo on vníma ako pridanú hodnotu. Účastníci tréningu trávia väčšinu času v roli zákazníka, a preto sú to oni, kto rozhoduje o tom, čo vnímajú ako pridanú hodnotu.
Ak Vás táto téma zaujala a chcete sa dozvedieť viac, budem rád, ak mi zavoláte na 0911 416 467 alebo napíšete na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript..

Sepcial Promotion

Napísali o nás

Moje portfólio služieb sa nedávno rozšírilo o koučovanie rozvoja silných stránok. 17.10.2016 som sa stal prvým slovenským Gallup® certifikovaným koučom silných stránok. Teším sa na možnosť prispieť k zvyšovaniu výkonnosti jednotlivcov, tímov, firiem a organizácií.

Štvrté raňajky pre účastníčky Programu pre začínajúce podnikateľky nadviazali na poznatky z predchádzajúcich ranných stretnutí v Bratislave a Trnave. Tento krát sa ženy venovali problematike silných stránok – ako ich identifikovať, rozvíjať a využiť nielen v prospech svojho podnikania.

Konferencia Svetový deň kvality a akcie prebiehajúce počas tohtoročného Európskeho týždňa kvality boli príjemné a užitočné aj preto, že boli stretnutiami ľudí, ktorí si majú čo povedať, vzájomne sa obohatiť, podporiť, povzbudiť.

V CERAME SI UŽ MYSLELI, ŽE V KVALITE ÍSŤ ĎALEJ NEMÔŽU

KATARÍNA ZAČKOVÁ
V Cerame Čab, a.s., Nové Sady začali využívať metodiku Six Sigma bez toho, aby to nariadilo vedenie materského koncernu PPC Insulators, už pred rokom. „Úplne presné čísla o prínosoch nepoznáme, keďže ich začíname merať po ukončení projektov a meranie trvá rok," reaguje generálny riaditeľ Ceramu Ivan Košalko na otázku, či môže kvantifikovať doterajšie výhody programu. „Ale s istotou vieme, že už po niekoľkých mesiacoch realizácie projektov Six Sigma prišlo k výrazným zlepšeniam procesov – skráteniu výrobného cyklu, zníženiu nadvýroby, zvýšeniu kvality, odhaleniu skrytých nedostatkov, k vyššiemu uspokojeniu zákazníkov,“ vyratúva I. Košalko. Predpokladá však, že najneskôr do roka sa im vráti celá doterajšia investícia vo výške viac ako desať miliónov korún. Firma doteraz ukončila štrnásť projektov, sedem ďalších realizuje.

Posledný ocenený projekt HR Gold 2009, ktorý sme ešte nepredstavili, sa rodil „bez mena" a dotiahol to na rebríček víťazov. Týkal sa témy, ktorá dnes trápi nejeden podnik - zvýšenia zaangažovanosti pracovníkov. V minulom zošite Manažéra sme uvádzali pár postrehov od riešiteľského tímu. Tentokrát na naše otázky odpovie generálny riaditeľ podniku PPC Čab, a.s., člen riešiteľského tímu, Ing. Ivan Košalko, MBA.

Podniky často stonajú nad tým, že ich pracovníci sú nevýkonní. Výrobca keramických izolátorov CERAM ČAB sa s problémom vysporiadal po svojom: nasadil pevné princípy manažmentu talentov - a zdá sa, že vyhráva... S Ing. Ivanom Košalkom, MBA, riaditeľom CERAM ČAB Nové Sady, sa zhováral Ivan Burger.

Volajte+421 911 416 467
Píšteivan.kosalko@kosalko.com
Stretnime sa v starobylej Nitrealebo priamo u vás