Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Stiahnuť PDF

V súbore, ktorý si môžete stiahnuť, nájdete ukážky spôsobov tvorby hodnoty rozdelené do štyroch skupín. Každá skupina je zameraná na inú oblasť tvorby hodnoty, pričom v každej z nich je na ukážku uvedených 8 spôsobov, teda spolu 32. Počas tréningov, ktoré som počas 15 rokov absolvoval so stovkami zamestancov v 7 firmách v Európe, Ázii a Južnej Amerike som identifikoval zatiaľ 81 rôznych spôsobov tvorby hodnoty. Tento počet nie je konečný, pretože tieto spôsoby definujú sami účastníci tréningov a z času na čas ma vždy niekto prekvapí niečím novým, čo ona alebo on vníma ako pridanú hodnotu. Účastníci tréningu trávia väčšinu času v roli zákazníka, a preto sú to oni, kto rozhoduje o tom, čo vnímajú ako pridanú hodnotu.
Ak Vás táto téma zaujala a chcete sa dozvedieť viac, budem rád, ak mi zavoláte na 0911 416 467 alebo napíšete na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript..

Sepcial Promotion

Pôsobil som po dobu viac ako 21 rokov vo viacerých štatutárnych a manažérskych pozíciách v rámci skupiny PPC Insulators, ktorá je dnes súčasťou koncernu Seves. Okrem štatutárnych pozícií v ázijských spoločných podnikoch som bol riaditeľom slovenského, nemeckého i rakúskeho výrobného závodu, manažérom švédskeho závodu ako aj prevádzkovým riaditeľom skupiny. Slovenský podnik CERAM ČAB, a.s., neskôr PPC Čab, a.s. zvýšil pod mojim vedením výrobný objem trikrát a tržby stúpli ešte viac. To všetko, pochopiteľne, 
s prispením skvelého tímu, ktorý som mal možnosť vytvoriť. V r. 1998 získal CERAM ČAB, a.s. Cenu Slovenskej republiky za kvalitu v kategórii stredne veľkých podnikov. V krízovom období po roku 2009 som bol súčasťou vedenia skupiny PPC Insulators, ktoré prispelo k reštrukturalizácii celého koncernu a získaniu nového investora v r. 2014.

Počas pôsobenia na Slovensku som prednášal na viacerých konferenciách zameraných na riadenie ľudských zdrojov, kvalitu, produktivitu, ale i IT. V rokoch 2000 až 2008 som pôsobil v ratingovom výbore Slovenskej ratingovej agentúry. Aktívne som prispel k založeniu Podnikateľskej aliancie Slovenska, ktorej cieľom je zlepšovanie podmienok na podnikanie.

Hodnoty, ktorými sa snažím riadiť

  • čestnosť
  • zodpovednosť
  • dôslednosť
  • profesionalizmus (neustále učenie sa)Viac sa o mne môžete dozvedieť tu

V prípade, že chcete spoznať bližšie moje postoje a názory, nech sa páči kliknúť tu --> O práci, živote a postojoch

Volajte+421 911 416 467
Píšteivan.kosalko@kosalko.com
Stretnime sa v starobylej Nitrealebo priamo u vás